Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новоаврамівська громада» (код ЄДРПОУ: 40547970) було ліквідовано

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
НОВОАВРАМІВСЬКА ОТГ

Полтавська область, Хорольський район

Голова громади

Дембовська Олена Андріївна – сільський голова Новоаврамівської сільської ради Хорольського району Полтавської області. Нагороджена Почесною грамотою та медаллю Полтавської обласної ради «за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську позицію та з нагоди Дня Незалежності України», грамотами та подяками Хорольської районної ради та Хорольської РДА, переможець 1-го етапу конкурсу «Кращий за професією» серед посадових осіб місцевого самоврядування, нагороджена орденом «Берегиня України».

   У жовтні 2010 року вперше обрана на посаду Ковалівського сільського голови Дембовська Олена Андріївна, а пізніше - на посаду голови Новоаврамівської об’єднаної територіальної громади. Минуло вже більше восьми років, а вона досі ще жодного разу не пошкодувала. Бо щодня хочеться зробити щось добре. І вона це робить.

 

   Дембовська Олена Андріївна народилася в селянській сім'ї добрих та працьовитих людей у мальовничому селі Ковалі Хорольського району Полтавської області. Тут вона виросла і працює сьогодні.

   Олена Андріївна закінчила Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю: «Облік і аудит». Трудову діяльність розпочала на посаді бухгалтера Хорольського райкоопзаготпрому, пізніше працювала старшим бухгалтером  у СТОВ «Ковалі».

   На відміну від інших, вона завжди переймалась долею рідного села та його мешканців і тому вирішила подати свою кандидатуру на посаду сільського голови, хоч і усвідомлювала, що ця посада спонукає до самовіддачі.

Завжди усміхнена, привітна та турботлива «мама» (позаочі говорять про неї співробітники та депутати сільської ради) Олена Андріївна вислухає, дасть пораду, допоможе, підкаже в тяжку хвилину. Вона опікується всим і всіма на скільки їй вистачає сил. Іноді, здається, вона огорнула б весь світ своїми руками.

   Виховує сина Михайла, який навчається у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Михайло захоплюється виконанням елементів рукопашного бою.

   Олена Андріївна висококваліфікований керівник, вона вміло планує й спрямовує роботу сільської ради та депутатського корпусу на вирішення щоденних проблем територіальної громади.

   Культурний розвиток населення об’єднаної територіальної громади забезпечується 4 бібліотеками, 2 сільськими будинками культури, 3 сільськими клубами та Новоаврамівським філіалом Хорольського краєзнавчого музею.

   На території Новоаврамівської ОТГ функціонують 2 амбулаторії загальної практики сімейної медицини та 3 фельдшерсько-акушерські пунтки.

   В 2018 році створений опорний заклад «Новоаврамівський ліцей» (на основі колишньої гімназії) та філії: Ковалівська ЗОШ І-ІІ ст., Грушинська ЗОШ І ст. Також діють чотири дошкільних навчальних заклади: ДНЗ «Теремок», ДНЗ «Барвінок», ЗДО «Калинка», ДНЗ «Дивограй».

   На теренах Новоаврамівської об’єднаної територіальної громади виробничу діяльність у сільськогосподарській сфері проводять наступні суб’єкти господарювання: ТОВ АФ „Хорольська“, СТзОВ „Ковалі“, ПП „Новоаврамівське“, ПП „Урожайне“, ФГ „Грунтознавець“, ФГ „Мрія“, СФГ „Берест“, ФГ „Ніка–Агро“, ФГ „Волот“, ПОП „Єдність“, ПОП „Джерело Хорольщини“, ФГ «Агростарт», ФГ «Асторія», ПП Семенюта А.І., ПП Яровий В.І., ТОВ АФ «Васильківська», ПП Хоменко Л.В., ТОВ «ГАЯ-АГРО», основним напрямком яких є вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур.

  Завдяки Олені Андріївні освітлені вулиці всіх сіл Новоаврамівської об’єднаної територіальної громади, ремонтуються дороги, облаштовані дитячі майданчики, проводиться робота з благоустрою, встановлено опалення Новоаврамівського та Ковалівського сільських будинків культури, замінені вікна на металопластикові у всіх клубах Новоаврамівської громади, проведений капітальний ремонт (харчоблок, санвузол) ОЗ «Новоаврамівського ліцею», відкритий дитячий садочок в с.Грушине, проведено капітальний ремонт харчоблоку Ковалівської ЗОШ І-ІІ ст., капітальний ремонт Новоаврамівської амбулаторії, придбано та встановлено огорожі для місцевих кладовищ.

   До 30-річчя аварії на ЧАЕС в с.Новоаврамівка установлено постамент пам’яті аварії на ЧАЕС.

   На даний час проводиться озеленення територій Новоаврамівської громади, підтримується футбольна команда «Зірка» Новоаврамівської ОТГ (придбано футбольну форму та бутси).

   Робота – одна з найважливіших частин життя Олени Андріївни, тому й свої службові обов’язки вона виконує на всі 100%, щоб ні в кого взагалі не виникало заперечень.

   Олена Андріївна пишається тим, що вона українка та працює в імя України. Вона любить життя і людей, і це взаємно.   

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua